تعداد نظرات ۵ در “تبلیغات در سایت”

  1. گروه کوهپیمایی و کوهنوردی ویلکیج اردبیل به صورت رسمی در بهار سال ۹۱توسط جمعی از طبیعت دوستان و کوهنوردان جوان تاسیس گردید. و به صورت غیر رسمی و خودجوش به اتفاق دوستان از سال ۱۳۷۲به صورت منظم و هفتگی در امر طبیعت گردی و کوهپیمایی برنامه های موفق و زیادی را اجرا نموده واز آبان ماه سال ۹۱پس از ثبت در زیر مجموعه هیئت کوهنوردی استان اردبیل فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.
    فعالیتهای گروه در شاخه های منطقه گردی، طبیعت گردی، کوه پیمایی ، کوهنوردی ، زیست محیطی و فرهنگی تقسیم بندی می گردد. گروه ویلکیج اردبیل افتخار می کند که در ارتباط نزدیک با کلیه گروه های کوهنوردی باشد و از تجربیات گرانبهای آنان در امر خدمت رسانی هرچه بهتر به همنوردان عزیز استفاده نماید

  2. بسمه تعالی

    اطلاعیه

    از آنجا که یکی از اهداف گروه کوهنوردی ویلکیج اردبیل شناساندن استعدادهای منطقه وترویج فرهنگ سالم کوهنوردی در بین اقشار مختلف ، مخصوصا جوانان می باشد از هم استانی های محترم درخواست می شود برای شناساندن استعدادهای طبیعی منطقه خود به لحاظ وجود طبیعت کوهستانی ، کوه و قلعه تاریخی و اجرا شدن یکی از برنامه های آینده گروه کوهنوردی ویلکیج اردبیل در آن منطقه ما را با فرستادن آدرس منطقه ، ویژگیها و استعدادهای منطقه و نحوه همکاری با گروه ، مساعدت فرمایید قبلا از همکاریهای شما تقدیر و تشکر می شود.

نظر شما چیست؟ً


3 × = دوازده